Symulator motocyklowy

Nasza innowacyjna maszyna powstała z myślą o szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych, by szerzyć istotę poprawnego dosiadu na motocyklu wśród riderów – W końcu lwia część dobrej jazdy zależy od naszych umiejętności – nie od możliwości motocykla. Zajęcia prowadzimy przez cały rok – jesteśmy niezależni od pogody i temperatury zewnętrznej. 

szkolenie motocyklisty na symulatorze motocyklowym
konsultacja motocyklowa

Konsultacje & Coaching

Masz pojedyncze pytanie odnośnie poprawnej jazdy na motocyklu? A może chciał(a)byś cyklicznej pomocy w poprawie Twoich umiejętności? Specjalizujemy się w jeździe asfaltowej, ze szczególnym zamiłowaniem do torów wyścigowych i jazdy torowej. Spotkajmy się osobiście lub skontaktujmy się telefonicznie / online – Nawet jeśli dzielą nas setki kilometrów, zawsze możesz liczyć na indywidualną analizę Twojej sytuacji i odpowiednią pomoc z naszej strony.

Szkolenia pitbike na placu

Pitbike – Największe dobrodziejstwo naszych czasów – Na tych małych motocyklach trening możliwy jest 365 dni w roku – zarówno na placu asfaltowym przy ładnej pogodzie jak i na hali kartingowej, gdy za oknem pada deszcz lub sypie śnieg. Poprawne nawyki nabyte na pitbike przełożą się w 101% na Twoją jazdę na dużym motocyklu – Trenuj z nami na pitbike na placu – W ten sam sposób ćwiczą Mistrzowie Świata!

szkolenie motocyklowe na placu treningowym
szkolenie motocyklowe na torze wyścigowym

Szkolenia na torach wyścigowych (PL & EU)

W sezonie 2023 stawiamy na grupowe szkolenia na torach kartingowych. Wyjazdy m.in. na Tor Steel Ring (Trzyniec w Czechach), Tor Radom, Tor Słomczyn, Moto Park Kraków. 

Wspólne treningi pitbike na halach kartingowych (w sezonie zimowym)

Koniec sezonu? Przerwa zimowa? Od wielu lat te pojęcia są już nieaktualne! Podczas, gdy na zewnątrz szaleje zima i zalega śnieg, nasz team co weekend śmiga po torach halowych (gokartowych / kartingowych) na terenie Krakowa. Na pitbike budujemy kondycję i nawyki, przygotowując się do kolejnego sezonu letniego. Imprezy organizujemy regularnie – Chcesz dołączyć? Zapraszamy do naszej grupy pitbike! 😉

trening motocyklowy na torze gokartowym

Wynajem Instruktora na Wydarzenie

Oferujemy wynajem doświadczonego, licencjonowanego Instruktora Techniki Jazdy na dowolną imprezę motocyklową. Termin oraz koszt do indywidualnej wyceny – prosimy o kontakt poprzez Messenger, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy w dziale 'kontakt’.