Etap I

Symulator motocyklowy

Nasza innowacyjna maszyna powstała z myślą o szkoleniach teoretycznych oraz praktycznych, by szerzyć istotę techniki jazdy oraz między innymi poprawnego dosiadu na motocyklu wśród riderów – W końcu lwia część dobrej jazdy zależy od naszych umiejętności – nie od możliwości motocykla. Zajęcia prowadzimy przez cały rok – jesteśmy niezależni od pogody i temperatury zewnętrznej. 

szkolenie motocyklisty na symulatorze motocyklowym
szkolenie motocyklowe na placu treningowym

Etap II

Szkolenia pitbike na placu

Pitbike – Największe dobrodziejstwo naszych czasów – Na tych małych motocyklach trening możliwy jest 365 dni w roku – zarówno na placu przy ładnej pogodzie jak i na hali kartingowej, gdy za oknem pada deszcz lub sypie śnieg. Poprawne nawyki nabyte na pitbike przełożą się w 101% na Twoją jazdę na dużym motocyklu – Trenuj z nami na pitbike na placu – W ten sam sposób ćwiczą Mistrzowie Świata!

Etap III

Szkolenia kameralne na torach kartingowych

Pięcioosobowe całodniowe szkolenie na torze kartingowym – Po zebraniu się grupy na konkretny, wcześniej zadeklarowany termin, spotykamy się na miejscu i jeździmy razem po torze. Pomiędzy sesjami mamy czas na analizę i korektę uczestnika, następnie weryfikując jego postęp w kolejnych sesjach.

konsultacja motocyklowa

Etap IV a

Konsultacje & Coaching

Masz pojedyncze pytanie odnośnie poprawnej jazdy na motocyklu? A może chciał(a)byś cyklicznej pomocy w poprawie Twoich umiejętności? Specjalizujemy się w jeździe asfaltowej, ze szczególnym zamiłowaniem do torów wyścigowych i jazdy torowej. Spotkajmy się osobiście lub skontaktujmy się telefonicznie / online – Nawet jeśli dzielą nas setki kilometrów, zawsze możesz liczyć na indywidualną analizę Twojej sytuacji i odpowiednią pomoc z naszej strony.

Etap IV b

Wspólne wyjazdy na tory wyścigowe EU

Oferujemy możliwość zabrania kursanta „pod swoje skrzydła” na wybraną imprezę typu trackday gdzie zaopiekujemy się Tobą, by ułatwić wdrożenie w naszą codzienność, czyli jazdę torową. Oferta uwzględnia wszelką pomoc „know-how” przez cały czas trwania imprezy. Natomiast nie obejmuje już jazdy po torze razem z kursantem. 

trening motocyklowy na torze gokartowym

Treningi pitbike na halach kartingowych (w sezonie zimowym)

Koniec sezonu? Przerwa zimowa? Od wielu lat te pojęcia są już nieaktualne! Podczas, gdy na zewnątrz szaleje zima i zalega śnieg, nasz team co weekend śmiga po torach halowych (gokartowych / kartingowych) na terenie Krakowa. Na pitbike budujemy kondycję i nawyki, przygotowując się do kolejnego sezonu letniego. Imprezy organizujemy regularnie – Chcesz dołączyć? Zapraszamy do naszej grupy pitbike! 😉

Wynajem Instruktora na Wydarzenie

Oferujemy wynajem doświadczonego, licencjonowanego Instruktora Techniki Jazdy na dowolną imprezę motocyklową (również z naszym mobilnym symulatorem motocyklowym). Termin oraz koszt do indywidualnej wyceny – prosimy o kontakt poprzez Messenger, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy w dziale 'kontakt’.

Skontaktuj się z nami