KUREK Motorsport - Szkolenia Motocyklowe​

„My” – Czyli grupa kilku entuzjastów motocyklowych. 🙂

Nasze doświadczenie w jeździe motocyklowej sięga wiele, wiele lat wstecz – do naszej młodości, bo każde z nas pierwszy raz motocykl dosiadło za dzieciaka – motorynki, simsony, mztki, komarki, wsk i wszystko inne, co tylko było pod ręką na tamte lata.

Nasza przygoda torowa dochodzi powoli dekady – Niezliczone ilości kilometrów i kółek, nawinięte po rozmaitych torach wyścigowych zaowocowały rozmaitymi umiejętnościami i własnymi spostrzeżeniami, które w tych czasach dają nam możliwość niesienia pomocy i nauki innym riderom.

My przeszliśmy przez ten trud – Ty już nie musisz. Wystarczy, że posiądziesz umiejętność uczenia się na czyichś błędach. 😉

’Po pracy’ i 'w pracy’ możesz nas spotkać na różnych wyjazdach torowych, eventach motocyklowych, placach treningowych… Wszak to, co robimy, to także nasza zajawka – nie robimy tego z musu czy wyłącznie dla $… 

Chcesz się czegoś nauczyć? Wybierz z działu 'Usługi’ co tylko Cię interesuje i napisz lub zadzwoń do nas, by umówić się na szkolenie w dogodnym terminie. =)