szkolenie motocyklowe na torze wyścigowym

Szkolenia na torach wyścigowych (PL & EU)

Gdzie szkolimy?

W sezonie 2023 stawiamy na grupowe szkolenia na torach kartingowych. Wyjazdy m.in. na Tor Steel Ring (Trzyniec w Czechach), Tor Radom, Tor Słomczyn, Moto Park Kraków. 

Jak wyglądają szkolenia na torach?

Spotykamy się na torze w grupie kilku osób, robimy krótką teorię i omówienie przebiegu szkolenia. Mamy do dyspozycji kilka wspólnych sesji, podczas których będziesz zarówno podążać za instruktorem, jechać przed nim, ale nie zabraknie także obserwacji Twojej jazdy „z boku”. Pomiędzy sesjami będziemy starali się korygować popełniane błędy, poszerzać wiedzę kursanta oraz kształcić nowe, poprawne nawyki, budując pewność siebie na motocyklu.

Gdzie umawiać się na szkolenie?

Informacje na temat danego wyjazdu będziemy wrzucali z drobnym wyprzedzeniem w formie wydarzenia na naszym Facebooku (fb.com/kurekmotorsport) – Chcący zapisać się na dany termin, należy napisać do nas wiadomość na Messengerze.

Jaki jest koszt szkolenia grupowego na torze kartingowym?

Cena szkolenia będzie zależała od konkretnego obiektu oraz ilości uczestników – wszystkie informacje na temat znajdziesz w szczegółach danego wydarzenia na naszym fb.

symulator motocyklowy jako idealne uzupełnienie

Niejednokrotnie na grupowe szkolenie na dany tor zabieramy ze sobą nasz symulator motocyklowy, na którym będziesz mógł(mogła) przypomnieć sobie to, czego uczymy na pierwszym poziomie szkolenia – czyli na szkoleniu teoria + praktyka na naszym symulatorze motocyklowym. Należy jednak pamiętać, że na pełne szkolenie na symulatorze, należy zawitać u nas w siedzibie – na torze robimy tylko szybkie przypomnienie.

Link do wspomnianego szkolenia poniżej:

 (https://kurekmotorsport.pl/symulator-motocyklowy/)

Wynajmij instruktora dla swojej grupy

Jeśli macie swoją grupę, w której jeździcie np. na tor Motopark Kraków, Steel ring (Trzyniec), itp. i chcielibyście poprawić swoją wiedzę i technikę jazdy, proponujemy wynajem instruktora na wspólny wyjazd – spotkamy się na torze.

Cena za wspólny wyjazd do ustalenia indywidualnie poprzez Messenger. Zapraszamy do kontaktu.

Inne Usługi: